Tütün Sarma Makinaları

Ülkemizde artan sigara fiyatları ile tütüne yönelen sigara içiciler tütüne yönelmiştir. Tütün sarma makinaları tercihinizde birçok çeşidi mevcuttur. Aynı zamanda boyutları da seçeceğiniz makinaya göre değişecektir.

Tercih edilen tütünden filtreye kadar içeceğiniz sigaranın kalitesi değişirken, burada tütün sarma makinaları da sigaranın içiminde oldukça etkilidir. Çünkü kötü sarılmış bir sigara kullanıcının o sigaradan zevk alamamasına sebep olur. Yani içtiği sigaradan bir şey anlamaz.

Manuel bir tütün sarma makinasında sizin el beceriniz önem kazanırken; elektrikli tütün sarma makinaları tercihinizde, makinanın kendisi tüm işi halleder. Manuel makinalar da çok çeşitlidir.

Ancak genellikle manuelde kullanıcılar tarafından tercih edilen makaron filtre doldurma makinesidir. Elektrikli tütün sarma makinelerinde ise fiyat skalası da çok geniş olduğundan boyutundan, tasarımına kullanıcılar tarafından farklı farklı tercihler söz konusudur.

Her Tülü Makina Satışı ve Yedek Parça İçin Bizi Arayabilirsiniz – Kadir Usta – Tütün Sarma Makinaları | Kadir Usta 0531 617 26 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir