Tütün Sarma Makinaları

Elimizdeki ürünlerin neredeyse tümünü yıllarca edindiğimiz kendi yöntem ve tecrübelerimiz ile siz kullanıcılarımıza baştan aşağı değiştirerek kullanım fonksiyonlarını uzatmak için fabrika çıkışlı yedek parçalarını kendi yaptırdığımız sulandılmış ve güçlendrilmiş krom kaplamalı yedek parçalar ile değiştirerek uzun vadede kullanım sunuyoruz. Top O Matic, Silim EDS ve İmportant gibi popüler makinaların her türlü tamiri bakımı ve imalatını yaparak garanti verdiğimiz yedek parçalar ile baştan aşağı yeniliyoruz.

top o matic yedek parçaları
top o matic yedek parçaları

Tütün Sarma Makinaları mızın kalitesini test ettiğimizde eski parçalar ile yeni taktığımız parçaların arasındaki farkı gözle görünür şekilde test edebiliyorsunuz. Bu parçaların uzun zaman boyunca kullanarak size olan katkısını bir kez daha kanıtlamış olacaktır. Bu Sayede eskiden olduğu gibi vermiş olan hataları tekrarlamayarak daha fazla sarım yaparak hem zamandan hemde yaptığınız dolumları katlayarak işlerinize devam edeceksiniz.

Elektrikli Sigara Sarma Makinaları

Sigara Sarma Makinaları mızın manuelden otomatik hale getirmek için yukarıdaki resimde gördüğünüz parçaları tek tek değiştirerek (filtre tutucu,bıçak,ahtapot,yarım ay,kaşık sürücüsü) yeni parçalarıyla makinalarınızn ömrünü 1-2 yıldan 5-10 yıla kadar çıkararak daha verimli hale getiyirouz hemde kullanmış olduğumuz motorların en kaliteli firmalardan temin ederek hem teknik hemde elektronik olarak daha iyi bir hale getiyoruz.

Her Tülü Makina Satışı ve Yedek Parça İçin Bizi Arayabilirsiniz – Kadir Usta – Tütün Sarma Makinaları | Kadir Usta 0531 617 26 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir